gototopgototop
× Tento web nepouziva cookies.
   

Ke stazeniFacebookCasopisArchivRekreaceOdkazy

 
 

Přístav 3V, z. ú.

 
 

Bezručova 503, 463 31 Chrastava

(sídlo Sboru Jednoty bratrské v Chrastavě)

 

Kontaktní osoba: Stanislav Vokál, mobil: 728 977 973

 

email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

web: www.pristav3v.cz

 

Posláním Přístavu 3V je poskytovat sociální a aktivizační služby seniorům a zdravotně postiženým v Libereckém kraji. Cílem je zprostředkovat kontakt se společenským prostředím, a to formou zájmových, vzdělávacích a volnočasových aktivit. Organizace poskytuje sociálně terapeutické činnosti, které vedou k rozvoji nebo udržení osobních a sociálních schopností a dovedností. Přístav působí v Chrastavě, v Hrádku nad Nisou a v Hejnicích.

 

 

Přístav 3V, z.ú., Bezručova 503, 463 31 Chrastava

 

Stanislav Vokál

728 977 973

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Sociálně aktivizační služba pro seniory

www.pristav3v.cz

 

Posláním Přístavu 3V je poskytovat sociální a aktivizační služby seniorům a zdravotně postiženým. Cílem je zprostředkovat kontakt se společenským prostředím, a to formou zájmových, vzdělávacích a volnočasových aktivit. Přístav poskytuje sociálně terapeutické činnosti, které vedou k rozvoji nebo udržení osobních a sociálních schopností a dovedností.

 
 

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty