gototopgototop
   

Ke stazeniFacebookCasopisArchivRekreaceOdkazy

 
 

Střední škola Jana Blahoslava od září začne s výukou

 
 

Milí přátelé,

dovolte mi krátce představit Střední školu Jana Blahoslava, která v současné době vzniká v Hejnicích. Zřizovatelem školy je Jednota bratrská, jež v naší zemi provozuje dvě základní školy, nízkoprahové kluby, rodinná centra a další zařízení na podporu rodin a mládeže a také dlouhodobě usiluje o založení střední školy. Nyní, po 12 letech zdolávání byrokratických a jiných překážek škola zahájí svou činnost! Bude se tak jednat o jedinou církevní střední školu v Libereckém kraji a zároveň o první střední školu Jednoty bratrské v naší zemi po 400 letech. Svou činností chce škola přispět k rozvoji a vzdělanosti naší země a nést hodnoty, na kterých byla vybudována naše civilizace.

 

Letos v září otevíráme maturitní obor Předškolní a mimoškolní pedagogika a maturitní obor Veřejnosprávní činnost. Chceme usilovat o spojení moderního vzdělávání, křesťanských hodnot a přátelského prostředí, přičemž škola je otevřena pro žáky základních škol především z Libereckého kraje, ale také z dalších míst České republiky.

 

V současné době máme obor Předškolní a mimoškolní pedagogika zcela naplněný a na obor Veřejnosprávní činnost evidujeme ještě volná místa. Pro lepší uchopení tohoto oboru, jsme připravili následující inspirativní VIDEO. Více informací o škole se také můžete dozvědět na stránkách www.ssjb.cz.

 

Zde můžete nahlédnout do brožury, ve které ukazujeme, z čeho škola vychází a její investiční potřeby.

 

S přátelským pozdravem,

Bc. Tomáš Vágner, M.S.Ed
ředitel školy

 

ssjb-po-400-letech-plakat

 

(Vydáno: 27. dubna 2021)

 
 

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty