gototopgototop
× Tento web nepouziva cookies.
   

Ke stazeniFacebookCasopisArchivRekreaceOdkazy

 
 

Zveme Česko na rande aneb kurz Manželské večery

 
 

zveme-cesko-na-rande-2019

Máte chuť investovat do budování svého vztahu nebo byste v něm rádi oživili jiskru? Nechte se v únoru 2019 pozvat na rande! 

 

V únoru opět začně oblíbený kurz Manželské večery, o kterém 73% hostů říká, že jim výrazně zlepšil manželství. Celkem osm lekcí má podobu příjemného setkání s večeří při svíčkách, a přestože v něm páry postupně pod vedením lektorů řeší nejrůznější témata společného života (umění komunikace, řešení konfliktů, rodina partnera nebo dobrý sex), má večer atmosféru naprostého soukromí každého páru. Není zde žádná skupinová diskuze, páry o svém vztahu nemusejí nikomu nic říkat. Osm týdnů za sebou se partneři jdou věnovat pouze sami sobě a mluvit o věcech, o kterých spolu možná nikdy nemluvili.

Zde se můžete podívat na ukázku, jak večery probíhají.

 

V únoru 2019 bude v rámci Národního týdne manželství začínat kurz po České republice na více než 55 místech, a to i s podporou naší církve.

Najděte si na online mapě svůj kurz nebo si o celém kurzu zjistěte ještě více.

 

(Vydáno: 4. února 2019)

 
 

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty