gototopgototop
× Tento web nepouziva cookies.
   

Ke stazeniFacebookCasopisArchivRekreaceOdkazy

 
 

Sbírky pro Karibik a Sierra Leone byly předány

 
 

Koncem listopadu byly předány sbírky, které mezi námi během roku probíhaly.

 

Zaprvé šlo o sbírku na pomoc provinciím JB postiženým hurikány. Celkem jsme mezi sebou nashromáždili 13 700 USD, což je úžasné číslo, a každému z vás dárců patří veliký dík! Suma byla rozdělena na dvě části takto: 10 000 USD jsme věnovali Karibské provincii, která byla postižena skutečně devastujícím způsobem, a 3 700 USD dostali bratři a sestry na Kubě. Z obou stran přinášíme srdečné díky, které byly vysloveny opakovaně, a to jak soukromě, tak i veřejně. Na Kubě bude tento dar věnován na nový dům jednoho pastora a jeho rodiny, který bouře vzala. V Karibiku na obnovu života na ostrovech Antigua a Barbuda – tam budou zapotřebí takříkajíc na každém kroku.

 

Zadruhé byl předán další obnos manželům Braimovým, kteří vedou misijní práci v Sierra Leone. Peníze na rozvoj bratrské školy a celé služby jsme pro ně sesbírali již poněkolikáté a s radostí vám můžeme oznámit, že misie v Sierra Leone vzkvétá a rozvíjí se. Škola usiluje o rozšíření (výuka v úrovni senior high – víceméně naše střední školství), vznikly další sbory v dalších vesnicích a v blízkém výhledu je také splnění přání provozovat vlastní misijní a osvětovou radiostanici. Je skvělé, že se na postupu tohoto díla můžeme podílet i my!

 

Směle si tedy přisvojte radostné díky i vřelé pozdravy za vaši podporu od všech těchto sourozenců.

Více podrobností se časem dočtete také v časopisu Jednoty bratrské Jbulletin.

 

 

 

(Vydáno: 6. prosince 2017)

 
 

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty