gototopgototop
× Tento web nepouziva cookies.
   

Ke stazeniFacebookCasopisArchivRekreaceOdkazy

 
 

Sbírka na pomoc postiženým hurikány

 
 

Česká provincie Jednoty bratrské vyhlašuje mimořádnou sbírku na pomoc postiženým provinciím Unitas Fratrum v Karibské oblasti a na Kubě. Rozsah poškození v důsledku několika po sobě jdoucích hurikánů je nedozírný, viz níže.

Sbírku vyhlašujeme na celý měsíc říjen. Peníze posílejte na účet číslo: 2100035998/2010, variabilní symbol 53876.
Pokud jste členem některého sboru Jednoty, je pravděpodobné, že sbírka bude probíhat koordinovaně ve vašem společenství, můžete se proto obrátit na správce svého sboru.
Veliké díky každému za spolupráci a nasazení!

 

Nyní aktuální informace. Vedení Fondu Jednoty bratrské pro živelné pohromy píše toto:

"Naši bratři a sestry na mnoha ostrovech v Karibiku byli zasaženi několika tropickými bouřemi za sebou. Výsledek je jedním slovem devastující.
Pastor Dion Christopher ze St. Croix, píše: "Jsme na tom zle. Budeme potřebovat pomoc a spoustu modliteb. Mnoho domovů i sborových budov jsou nenávratně poškozeny. Životy ztraceny. Nikdy jsem neviděl tolik bolesti a zoufalství. Celé je to za hranicemi mé nejdivočejší představivosti." Rev. Cortroy Jarvis, předseda Karibské provincie Jednoty bratrské, jeho slova potvrzuje. Upřesňující informace budou postupně přicházet.
Situace je výjimečná a neobvyklá, je čas prokázat solidaritu a soucit se sourozenci v karibské oblasti, na Kubě a jihu Spojených států. Vyzýváme proto Provincie Jednoty bratrské po celém světě k pomoci. Je zde bezpočet lidí, kteří přišli o všechno nebo o své blízké či smysl života. Spousta sborů Jednoty teď čelí výzvě zrekonstruovat nebo zcela znovu vybudovat své zázemí i své domovy. Lidé napříč provinciemi již mezi sebou sbírají peníze nebo nabízejí fyzickou pomoc přímo na místě. Je to velmi povzbuzující. Jakákoli modlitba, jakýkoli finanční dar jsou důležité a velice cenné."

 

Také bratrský Výbor světové misie (BWM) je již nasazen v akci - do postižených oblastí posílá dodávky potřebného materiálu, jídla, pitné vody atd. a v neposlední řadě také dobrovolníky, kteří budou pomáhat při obnově přímo na místě.

Další informace k rozsahu škod a aktuální situaci budeme postupně předávat tak, jak budou přicházet přímo z postižených oblastí.

 

(Vydáno: 25. září 2017)

 
 

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty