gototopgototop
× Tento web nepouziva cookies.
   

Ke stazeniFacebookCasopisArchivRekreaceOdkazy

 
 

Škola v Ngiehun se rozsvítila

 
 

Základní škola v sierraleonské vesnici Ngiehun, na kterou po celý tento rok pořádáme sbírku, má elektřinu! Na její střechu bylo namontováno solární zařízení, které ze školy učinilo první elektrifikovanou budovou ve vesnici. Na pořízení tohoto systému se složili bratři a sestry z amerických provincií Jednoty bratrské. Donna Hurt z americké bratrské organizace Board of World Mission, se kterou ohledně Sierra Leone dlouhodobě spolupracujeme, nám posílá fotografii, abychom se mohli na tu změnu podívat:

 

zs-ngiehun-elektrina

 

Sbírka na školu pokračuje do konce tohoto roku. Vaše dosavadní dary byly použity na teplé obědy pro žáky, úhradu školného či nakoupení učebních pomůcek a vybavení do tříd. Manželé Braimovi, kteří školu vedou, jsou za to vše velice vděční. Jakékoli další dary můžete posílat na tento transparentní účet.

 

(Vydáno: 24. října 2016)

 
 

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty