gototopgototop
× Tento web nepouziva cookies.
   

Ke stazeniFacebookCasopisArchivRekreaceOdkazy

 
 

Sbírka po povodních - nové informace

 
 

Máme pro vás aktuální informace z obce Hořín, pro kterou jsme v souvislosti s povodněmi vyhlásili celocírkevní sbírku:
Petr Krásný a Jan Morávek v pondělí Hořín navštívili a prošli. Setkali se se Zuzanou Kosařovou, koordinátorkou pomoci, i konkrétními lidmi postiženými povodněmi.

 

K nim patří např.:
Emil (79 let) a Karla (67 let) Hovorkovi, jejichž rodinný domek byl opětovně zaplaven (naposledy v roce 2002). Paní Karla je po mrtvici ochrnuta na polovinu těla, bez pomoci nemůže chodit. Přišli o veškeré vybavení domácnosti včetně plynového kotle. Je nutné kompletně vysekat vnitřní omítky do výše 1 m, potřebují novou elektroinstalaci i koupelnu. Kuchyňskou linku se nám podařilo sehnat ve spolupráci s Oresi.

 

Dům Pavla (45 let) a Jaroslavy (41) Petrusových byl zaplaven po celé obytné části do výše 56 cm. Vzhledem k tomu, že jde o nemovitost bez druhého podlaží, je dům nyní zcela neobytný. Paní Petrusová bydlí na zahradě ve stanu, pan Petrus ve služebním voze a děti u přátel na Mělníku. Aby se rodina mohla alespoň částečně nastěhovat do domu, je nutná obnova podlah a vnitřního zdiva.
 
K dnešnímu dni jsme na účet obce poslali částku cca 100 000 Kč.
V této fázi jsou peníze určené na sanační omítky a nátěry, později budou využity na další potřeby konkrétních lidí – budeme vás o tom informovat.
Sbírka platí do odvolání – svoje dary můžete i nadále posílat na účet Jednoty bratrské  2100035998/2010 s v. s. 1100. 


Všem dárcům moc děkujeme!

 

(Vydáno 24.6.2013)

 
 

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty